Виробництво макаронних виробів

ТОВ «Вінницька макаронна фабрика» розпочала свою роботу в 1999 році. Діяльність фабрики з самого початку була орієнтована на забезпечення стабільності якості продукції,задоволення потреб споживачів, впровадження прогресивних сучасних технологій та обладнання.

В 2006-2007рр, при переході до складу корпорації компаній під ТМ «Подільський край», весь процес виробництва і інфраструктура підприємства були модернізовані, а саме:

  • Встановлена нова сучасна автоматична лінія для виробництва короткорізних макаронних виробів італійської фірми «Pavan» , потужністю 1000кг/год,  -  один із світових лідерів по виробництву обладнання для виробництва макаронних виробів, який застосовує провідні досягнення науки і техніки.

  • Встановлена пакувальна машина, одного із провідних європейських виробників обладнання, фірми «FTS-pack».

  • Встановлена автоматична лінія по виробництву довгорізних макаронних виробів  «Спагетті» фірми ROVATI-BRAIVANTI, потужністю 500кг/год.

ТОВ «ВМФ» - це єдина фабрика по виробництву макаронних виробів в Україні, яка використовує в виробництві техніку цієї фірми,що сприяє досягненню високих показників якості продукції.

Виготовляється продукція з кращих сортів вітчизняної сировини, без барвників та домішок, та чистої питної води, яку очищають за допомогою вугільних і соляних фільтрів. Процес виробництва повністю автоматизований і сертифікований згідно з міжнародними стандартами ДСТУ ISO 22000 - 2007. Тому макаронні вироби фабрики є екологічно чистими, без ГМО, відповідають ДСТУ 7043:2009 «Вироби макаронні», МБТ № 5061-89, ГН 6.6.1.1-130-2006,а також під час приготування не злипаються, не розварюються та мають чудові смакові характеристики.

Сучасне обладнання, висококваліфікований персонал, налагоджена система управління та вірно спланована маркетингова діяльність підприємства сприяють зміцненню позиції на ринку виробників макаронних виробів та становлять гідну конкуренцію лідерам галузі.

На сучасному етапі розвитку підприємства  налагоджена робота з великими продуктовими дистриб’юторами як на території України, так і за її межами.

Підприємство працює над розширенням ринків збуту,тому запрошує Вас до співпраці!

Вітчизняні та зарубіжні партнери гідно оцінили якість та асортимент  продукції фабрики, співвідношення ціни та якості, великий вибір варіантів фасування, що дозволяє охопити різні сегменти споживачів з різними потребами та уподобаннями.

Макаронна фабрика виготовляє 10 видів коротких макаронних виробів «Екстра» класу та вермішель довгу (спагетті). Підприємство не планує зупинятись на досягнутому та бажає розширювати асортимент продукції згідно потреб на ринку.