ТОВ «Подільський край» виходить на європейські ринки

Вінниччина завжди славилася своїм аграрним потенціалом. Але міжнародні аналітики відзначають недостатню додану вартість на одну з найкращих в Європі сільськогосподарську продукцію. Замість того щоб торгувати готовою продукцією українські аграрії продають лише сировину.

Але є на Вінниччині підприємство, яке не погоджується з такими висновками та активно працює у переробній галузі сільського господарства.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Подільський край» було засновано ще у 2000 році. За цей час воно зарекомендувало себе, як надійного виробника самої різної продукції. Нині підприємство об’єднує борошномельний комплекс, макаронну фабрику та крупозавод. Також підприємство має власну пекарню, де використовує власну борошномельну продукцію.

Підприємство працює за сучасною системою побудови власного замкнутого циклу виробництва: від поставок сировини з полів сільгоспвиробників, переробки та виробництва продукції до власних торгівельних місць.

Продукція ТМ «Подільський край» була високо оцінена європейськими країнами, які активно заключають з ними прямі контракти на поставку вінницької продукції до різних країн Європейського Союзу

Вінничани асортимент продукції ТМ «Подільський край» за ціною виробника можуть придбати у фірмовому магазині за адресою: м. Вінниця, вул. Матроса Кошки, 10Б.


25/04/2018
 

Інші Новини