Виробництво власної випічки

В 2013 році ТОВ «Подільський край» закупив нову механізовану лінію з виробництва хлібобулочних та кондитерських виробів. Лінія укомплектована піччю моделі Mini Rotor, потужністю 35-60 кг/год готової продукції, італійської компанії Forni Fiorini, яка випускає більше 50 років хлібопекарське обладнання, яке витримує конкуренцію з будь-якими аналогами.

Пекарський цех оснащений сучасним обладнанням, а саме :тістомісом, міксерами, тістоділителем, тісторозкатувальною машиною, тістозакаткою, тістоформовкою, дозатором-змішувачем води та іншим хлібопекарським обладнанням,що мінімізує затрати людських ресурсів.

Всі етапи виробничого процесу обов’язково проходять суворий контроль.

Тому завдяки сучасному обладнанню,якісній сировині та висококваліфікованому персоналу наша продукція високої якості з чудовими смаковими характеристиками.

Перед працівниками пекарні завжди стоїть питання щодо асортименту продукції. Він формується в залежності від потреб і уподобань споживачів.

Весь асортимент випічки та іншу продукцію ТМ «Подільський край» Ви зможете придбати за цінами виробника у фірмовому магазині «Подільський край» за адресою : м.Вінниця, вул.Матроса Кошки,10Б.

Пекарня також випікає продукцію на замовлення згідно з вашими побажаннями!