Виробництво гречаних круп

ТОВ «Вінницький крупозавод» - сучасне виробниче підприємство з розвиненою інфраструктурою.

Основною діяльністю є виробництво крупи гречаної ядриці , проділу гречаного (січки), мучки першої та другої категорії, зерновідходів і реалізація по Україні та закордоном.

Історія створення ТОВ «Вінницький крупозавод» бере свій початок у 1999 році. Крупозавод потужністю 50 тон за добу по переробці зерна гречки введений в експлуатацію в 2000 році. Проектна документація розроблена Київським інститутом «Промзернопроект» та Дніпропетровським НПП «Трансинбуд».

В основі проекту – союз науки і практики, що дав можливість розробити унікальний  проект, не маючи аналогів в країнах СНД. На заводі закладена автоматизована система управління технологічним процесом і ряд «ноу-хау»,розроблені вченими, що сприяло виготовленню продукції високої якості, яка відповідає світовим стандартам.

Готова продукція відповідає ГОСТу  5550-74 та ДСТУ 4524:2006, тому за рахунок якості є конкурентоспроможною та задовольняє потреби і уподобання споживачів.

Продукція заводу і надалі матиме високі споживчі властивості в порівняні з товарами конкурентів,так як проводиться переоснащення виробництва, постійна сертифікація лабораторії, закупка нових приладів,які допомагають слідкувати за якістю продукції.

  

В 2012-2013рр на ТОВ "Вінницький крупозавод" проведена модернізація технологічної лінії очистки зерна. Замінено застаріле обладнання на більш ефективне, енерго - економічне закритого типу, що надало змогу досягнути більш ефективної підготовки зернової маси до переробки, при менших втратах. А також підвищився санітарно-гігієнічний рівень крупоцеху.

Удосконалений процес первинної термообробки зерна, що дозволило підвищити якісний рівень крупи, та на 100% дотриматись вимог ГОСТ по швидкості приготування. А також модернізація вузла пропарювання дозволила уникнути підгорання, розварювання та інших видів порчі зерна,що в  кінцевому результаті привело до підвищення якості крупи.

До комплексу потужностей заводу також входить обладнання для прийому та вивантаження зерна/готової продукції з/на автомобілів та залізно-дорожнього транспорту.

Транспортування товару до місця продажу за рахунок покупців.

Підприємство розвиває як гуртову, так і роздрібну торгівлю. Тому запрошує Вас до співпраці!